Průmyslové komíny na míru

Průmyslové komíny přináší smysluplné řešení odvodu spalin, kouře a plynů od technologických spotřebičů.

blank
blank

Průmyslové komíny na míru

Řešíme kompletní komínové systémy pro odvod spalin, kouře a plynů z technologických procesů. Naše průmyslová komínová řešení vždy plně respektují technologické a stavební potřeby jednotlivých projektů. Naši zkušení projektoví manažeři a inženýři vás budou provázet v každé fázi projektu, od návrhu až po uvedení do provozu a předání díla investorovi.Technická podpora

Náš tým technické podpory provádí strukturální, vibrační, akustické, statické a tepelné výpočty. Na základě výsledků provede návrh a potřebné optimalizace pro vaše průmyslové komíny. Náš tým čítá desítky odborníků z celé Evropy a čerpá z více než 30-letých zkušeností.


Montáž

Náš vlastní montážní tým disponuje vysokou kvalifikací, dlouholetými zkušenostmi a ovládá dovednosti potřebné k provádění i těch nejsložitějších instalací. Průmyslové komíny instalujeme běžně v České republice, na Slovensku, v Rakousku.

Výroba

Všechny průmyslové komíny jsou vyráběny podle přísných kvalitativních, ekologických a bezpečnostních standardů. Ve výrobních závodech dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv komín do výšky 140 metrů a průměru 5,6 metrů.

Údržba a opravy

Naše údržbářské práce jsou zaměřeny na prodloužení životnosti komína s minimálním možným dopadem na připojené technologie. Zajišťujeme odborné posudky a údržbu průmyslových komínů z oceli, betonu a cihel.

blank

Vyberte si řešení přímo pro Vás


blank

Naše komíny jsou určené pro

Průmysl

blank

Bioplynové stanice

blank

Tepelné elektrárny

blank

Spalovny odpadů

blank

Petrochemický průmysl

blank

Výroba stavebních hmot

blank

Pekárny

blank

Logistická centra

blank

Budovy občanské vybavenosti

blank

Obchodní a office centra

blank

Bytové domy

blank