Kariéra

blank
blank

Když práce je vášeň

SKORSTEN CZ, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost. Náš úspěch nestavíme pouze na kvalitních neotřelých produktech, ale zakládáme si na komplexnosti našich řešení a služeb a hlavně na kompetenci našich zaměstnanců. Vážíme si našich zaměstnanců, jelikož za našimi úspěchy stojí zejména jejich osobní nasazení. Pracovat ve SKORSTEN CZ, s.r.o. je radost. Naše plochá organizační struktura nám umožňuje rychlé rozhodování bez zbytečných meetingů a powerpointových prezentací. Naše kultura je postavena na vzájemném respektu, důvěře v nastavenou cestu a osobní odpovědnosti.

blank

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

Obchodně - technický zástupce pro oblast MORAVA

Práce obchodně – technického zástupce je velice rozmanitá. Zahrnuje každodenní návštěvy u obchodních partnerů z různých segmentů trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracování nabídek, základní technická podpora a poradenství v oblasti komínové techniky, plánování prodejních a marketingových aktivit u obchodních partnerů. Budete pány svého času, obvykle v modelu 4 dny v terénu, 1 den v kanceláři nebo home-office.

Hledáme právě Vás, protože:

Na co se u nás můžete těšit:

Zajímavou práci bez přehnané administrativy a nesmyslných meetingů. Práci v otevřené a přátelské atmosféře. Poskytneme vám kvalitní technické know-how formou intenzivního školení a průběžného vzdělávání v oboru. 

Samozřejmostí je plné materiální zabezpečení, abyste se mohli soustředit pouze na vlastní práci – služební automobil, mobilní telefon, notebook s on-line připojením, jednoduché interní postupy. 

Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto jim nabízíme širokou škálu různých benefitů např. služební automobil k soukromým účelům, příspěvek na životní či důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč ročně, různé druhy poukázek, nadstandardní počet dnů dovolené, sick-days, možnost práce z domova.

Zaujala vás pozice Obchodně – technického zástupce? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis na pracejevasen@skorsten.cz.


Specialista zákaznického servisu na částečný úvazek - pobočka Morava

Pro naši pobočku v Rožnově pod Radhoštěm aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na částečný úvazek na pozici Specialista zákaznického servisu. Práce v zákaznickém servisu vyžaduje puntíčkářský přístup k řešení zákaznických požadavků. Každý den budete v kontaktu s našimi obchodními partnery i s běžnými zákazníky na pobočce. Postupně se naučíte poskytovat zákazníkům základní obchodní a technické informace. Budete zpracovávat jednotlivé obchodní případy, úzce spolupracovat s vedením zákaznického servisu a s obchodním oddělením. 

Hledáme právě Vás, protože:

Na co se u nás můžete těšit:

Zajímavou práci bez přehnané administrativy a nesmyslných meetingů. Práci v otevřené a přátelské atmosféře. Poskytneme vám kvalitní  know-how formou intenzivního školení a průběžného vzdělávání v oboru. 

Samozřejmostí je plné materiální zabezpečení, abyste se mohli soustředit pouze na vlastní práci – mobilní telefon, notebook s on-line připojením, jednoduché interní postupy. 

Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto jim nabízíme širokou škálu různých benefitů např. příspěvek na životní či důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč ročně, různé druhy poukázek, nadstandardní počet dnů dovolené, sick-days, možnost práce z domova.


Zaujala vás některá z otevřených pozic? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis na pracejevasen@skorsten.cz.

Pokud máte jakýkoliv dotaz. Neváhejte se nás zeptat.