Kariéra

blank
blank

Když práce je vášeň

SKORSTEN CZ, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost. Náš úspěch nestavíme pouze na kvalitních neotřelých produktech, ale zakládáme si na komplexnosti našich řešení a služeb a hlavně na kompetenci našich zaměstnanců. Vážíme si našich zaměstnanců, jelikož za našimi úspěchy stojí zejména jejich osobní nasazení. Pracovat ve SKORSTEN CZ, s.r.o. je radost. Naše plochá organizační struktura nám umožňuje rychlé rozhodování bez zbytečných meetingů a powerpointových prezentací. Naše kultura je postavena na vzájemném respektu, důvěře v nastavenou cestu a osobní odpovědnosti.

blank

Obchodně - technický zástupce pro oblast MORAVA

Práce obchodně – technického zástupce je velice rozmanitá. Zahrnuje každodenní návštěvy u obchodních partnerů z různých segmentů trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracování nabídek, základní technická podpora a poradenství v oblasti komínové techniky, plánování prodejních a marketingových aktivit u obchodních partnerů. Budete pány svého času, obvykle v modelu 4 dny v terénu, 1 den v kanceláři nebo home-office.

Hledáme právě Vás, protože:

Na co se u nás můžete těšit:

Zajímavou práci bez přehnané administrativy a nesmyslných meetingů. Práci v otevřené a přátelské atmosféře. Poskytneme vám kvalitní technické know-how formou intenzivního školení a průběžného vzdělávání v oboru, a to i v zahraničí. 

Samozřejmostí je plné materiální zabezpečení, abyste se mohli soustředit pouze na vlastní práci – služební automobil, mobilní telefon, notebook s on-line připojením, jednoduché interní postupy. 

Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto jim nabízíme širokou škálu různých benefitů např. služební automobil k soukromým účelům, příspěvek na životní či důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč ročně, různé druhy poukázek, nadstandardní počet dnů dovolené, sick-days, možnost práce z domova.

Zaujala vás pozice Obchodně – technického zástupce? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis na pracejevasen@skorsten.cz.

blank

Interní obchodník - podpora obchodního oddělení / ČELÁKOVICE

Hlavní náplní práce Interního obchodníka je každodenní komunikace s obchodními partnery společnosti. Zpracovává nabídky na základě poptávek od zákazníky či kolegů z řad obchodních zástupců. Odpovídá na obchodní či technické dotazy zákazníkům typu B2B i B2C. Osobně komunikuje se zákazníky, kteří navštíví naši provozovnu v Čelákovicích. Aktivně naslouchá zákazníkovi a hledá optimální řešení. 

Práce je vhodná i pro absolventa či uchazeče bez předchozích zkušeností na obdobné pozici. 

Hledáme právě Vás, protože:

Na co se u nás můžete těšit:

Zajímavou práci bez přehnané administrativy a nesmyslných meetingů. Práci v otevřené a přátelské atmosféře. Poskytneme vám kvalitní technické know-how formou intenzivního školení a průběžného vzdělávání v oboru, a to i v zahraničí. 

Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto jim nabízíme širokou škálu různých benefitů např. mobilní telefon a notebook k soukromému použití, příspěvek na životní či důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč ročně, různé druhy poukázek, nadstandardní počet dnů dovolené, sick-days, možnost občasné práce z domova.

Pracovní doba je od 08:00 do 16:30. Místo výkonu práce Čelákovice. 

Zaujala vás pozice Interního obchodníka? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis na pracejevasen@skorsten.cz.

Pokud máte jakýkoliv dotaz. Neváhejte se nás zeptat.